11111

Біржа "Перспектива" збільшить статутний капітал на 39%

Фондова біржа “Перспектива” (Дніпропетровськ) збільшить статутний капітал на 39%, або на 14 млн грн – до 50 млн грн.

Згідно з повідомленням біржа в системі розкриття інформації Держкомісії з цінних паперів та фондового ринку (ДКЦПФР), відповідне рішення прийняли її акціонери на зборах 30 квітня 2010 року.

У планах біржі додатковий випуск і закрите розміщення простих іменних акцій номіналом 0,01 грн. Розміщення цінних паперів планується провести в два етапи, при цьому перший – у період з 24 червня по 8 липня, другий – з 9 по 12 липня 2010 року. Крім того, з 11 по 23 червня реалізується пріоритетне право акціонерів товариства на придбання акцій, що розміщуються.

Як повідомлялося, ТОВ “ТІС” Перспектива “наприкінці січня 2008 реорганізувалося у ВАТ ФБ” Перспектива “, а в Наприкінці лютого ДКЦПФР зареєструвала його біржові правила.

Розмір статутного капіталу товариства, за даними звіту за 2009 рік, становив 41 млн грн. При необхідному мінімумі в 20, його засновниками виступили 21 професійний торговець цінними паперами. Серед них , зокрема: ІНГ Банк Україна і Альфа-Банк, ЗАТ “Майстер брок”, ЗАТ “Менеджмент Технолоджіз”, ЗАТ “Універ Капітал”, ЗАТ “Юніверсал Секьюрітіз”, ЗАТ “Юпрас Капітал”.

Крім того, акціонерами біржі стали: ТОВ “Акцептор”, ТОВ “Арта Цінні папери”, ТОВ “Брокер Актив”, ТОВ “Дилер Інвест”, ТОВ “Кейбісі Сек’юрітіз”, ТОВ “Укрсервіс”, ТОВ “Фіма Інтернешнл Київ”.

Крім того, до числа засновників увійшли: ТОВ “Фінанс Груп Інвест”, ТОВ “Фінком Капітал”, ТОВ “ФК” Декра “, ТОВ” ФК “Куб”, ТОВ “ФК” Фінекс-Україна ” , ТОВ “Фондова компанія Пілот” і ТОВ “Центральний брокер”.

Maanimo.com

Leave a Reply