11111

Вікіпедія дозволить висловити автору подяку віртуальними подарунками

Wikipedia наступного тижня запускає експериментальну кнопку “Love”, за допомогою якої інтернет-користувачі зможуть визіть свою подяку авторам статей, відправляючи їм віртуальні подарунки – картинки кошенят чи пива.

Кнопка WikiLove дебютує в англійській версії Вікіпедії 29 червня. Метою продукту, як говориться в блозі Wikimedia Foundation, є заохочення користувачів, редагують статті, забезпечуючи їх позитивним зворотним зв’язком.

Mashable пише, що в даний час Вікіпедією заправляє невелика група редакторів, і її майбутнє залежить від того, чи вдасться залучити більше людей до участі у створенні статей та їх редагуванні. Керівництво онлайн-енциклопедії розраховує, що нова функція дозволить поповнити ряди редакторів і поліпшити якість ресурсу.

Користуватися WikiLove буде досить просто. У верхній панелі з’явиться значок у вигляді сердечка, при натисненні на який користувачі зможуть висловити свою вдячність кому-небудь, відправивши йому віртуальний подарунок і невелике повідомлення. За умовчанням, можна подарувати віртуальну кухоль пива або кошеня, але користувачі зможуть створювати й власні подарунки.


Джерело

Leave a Reply