11111

"Драгон Капітал" відзначає перенесення українськими компаніями IPO

Інвестиційна компанія “Драгон Капітал” (Київ) відзначає перенесення українськими компаніями планів з проведення первинного публічного розміщення (IPO) та приватних розміщень акцій у зв’язку з нестабільністю на міжнародних фінансових ринках

Про це Українським Новинам повідомив керуючий директор “Драгон Капітал” Дмитро Тарабакін.

“Ми готували вихід однієї агрокомпанії. Вона буквально днями повинна була виходити на IPO. Але поки не закінчиться те, що відбувається (на міжнародних фінансових ринках), все відкладається. Є й інші компанії, які планували виходити, але відклали (реалізацію таких планів) “, – сказав він.

На думку Тарабакіна, ситуація на міжнародних ринках швидше за все не покращиться раніше другого півріччя 2010 року або навіть 2011 року.

“Було вікно відкрите до квітня. Хто в нього скочив, той схопився. Зараз воно закрите і коли відкриється – поки не ясно … Можливо, або в другому півріччі (2010 року), або вже в 2011 році”, – сказав він.

Керуючий директор “Драгон Капітал” не уточнив, виходи на IPO для яких саме компаній знаходилися на стадії підготовки.

Як повідомляло агентство, у березні “Драгон Капітал” заявив про можливе проведення IPO і приватного розміщення акцій мінімум десятьма українськими компаніями в 2010 році.

При цьому “Драгон Капітал” планував організувати близько третини з таких очікуваних угод.

Джерело

Leave a Reply