11111

Міністр МВС не може підвищити зарплату співробітникам

Міліціонери заробляють вкрай мало, але міністр МВС підвищити оплату співробітникам не в силах. Про це глава міністерства внутрішніх справ Анатолій Могильов сказав сьогодні під час прямої лінії в “Комсомольській правді в Україні”.

“У системі МВС зарплата одна з найнижчих в силових структурах. Зарплату можна підвищувати надбавками, яких багато. На даний момент держава не має можливості виділити кошти для підвищення зарплат. Я обговорював це з президентом і знаходжу в його особі розуміння. Думаю, при вході країни з кризи, ми вирішимо це питання “, – сказав Могильов.

Міністр упевнений, що необхідно, “щоб працівник міліції нижчої ланки отримував зарплату не нижче середньої зарплати по місту, в якому працює”.

“Думаю, це дозволить соціально захистити наш особистий склад”, – зазначив міністр.

Джерело

One Response to “Міністр МВС не може підвищити зарплату співробітникам”

  • Alex:

    Сам пускай попробует прожить на зарплату ППС-ника в 170 грн… 
    Сами себе понавыдумывали всяких “надбавок”, премий и платят их только в главках (по 4 – 10 тыс. всяким заслуженным руководителям, неспособным даже простейшие школьные задачи … )..
    А рядовые на периферии как получали голые оклады так и будут получать…. И всем наплевать, что у них семьи, дети часто болеют, жить им негде …

Leave a Reply