11111

Пророцтва Ванги: у 2011 році світ знищить ядерна катастрофа

Журналісти розкопали передбачення знаменитої сліпої болгарської ясновидиці Ванги, яке відноситься до 2011 року.

“У результаті випадання радіоактивних осадів в Північній півкулі не залишиться ні тварин, ні рослинності”, – йдеться в її пророцтво.

Ці слова ЗМІ сприйняли як прозорий натяк на ядерну катастрофу на японській АЕС. Радіоактивна хмара, що утворилася після вибухів на АЕС “Фукусіма-1”, до речі, пішло спочатку в Тихий океан, тобто до Північної півкулі.

Втім, варто відзначити, що настільки похмурому пророцтво передувала не менш страшне: що в 2010 році почнеться Третя світова війна, яка закінчиться у 2014 році. І вимирання Північної півкулі Ванга, очевидно, співвідносила з бойовими діями, а не з аварією на АЕС. Але рік і тема містично збіглися.

Виявили передбачення, які можна віднести до японської трагедії і у Нострадамуса. Наприклад: “… Дуже скоро Земля здригнеться” (ц. 1 к. 46). Або: “… Потоп трапиться великий і раптовий” (ц. 8 к. 16). Нічого більш конкретного у середньовічного пророка немає.

Разом з тим сучасний “головний астролог Росії” Павло Глоба заявив про 2011 році, що “ні війни, ні катаклізмів не буде”. “У цьому році можна розслабитися і отримувати задоволення. 2011 стане островом спокою”, – говорив Глоба.

Нагадаємо, 11 березня в Японії стався потужний землетрус магнітудою 8,9. Воно викликало цунамі, яке фактично змило схід острова Хонсю. За останніми даними, загинули більше 4 тисяч людей, ще тисячі зникли без вісті.

Через стихію вийшла з ладу система охолодження на атомній станції “Фукусіма-1”, що призвело до кількох вибухів водню, а на першому і третьому енергоблоках почалося часткове розплавлення ядра реактора. Експерти побоюються, що це може призвести до “другого Чорнобиля”.


Джерело

Leave a Reply