11111

Інтернет-магазин “Розетка” буде судитися з Податковою

Керівництво ТОВ Rozetka.ua (Київ) в судовому порядку оскаржує звинувачення податкової міліції в ухиленні від сплати податків на суму понад 7 мільйонів гривень. Про це повідомив глава Державної податкової служби (ДПС) України Олександр Клименко на прес-конференції в середу.

“У нас немає переговорів … Були проведені контрольно-перевірочні роботи, в ході яких були відпрацьовані податкові ризики. Позиція ДПС чітко викладена в актах, що надані керівництву підприємства. Позиція там досить чітка і зрозуміла. У підприємства є можливість, яку вона для себе визначає. Це погодитися і сплатити донараховану суму в бюджет або оскаржувати дану суму. Ніяких переговорів поза алгоритму, про який я сказав, бути не може “, – сказав він.

Разом з тим, на уточнююче питання погодилося керівництво Rozetka.ua визнати і сплатити інкримінований їм ухилення від сплати податків, Клименко, відповів: “Вона оскаржить”.

Як повідомлялося, 19 квітня поточного року в трьох офісних і трьох складських приміщеннях Rozetka.ua проводили обшук. За матеріалами працівників податкової міліції на підставі акта перевірки порушено кримінальну справу за частиною 3 статті 212 Кримінального кодексу Україні відносно директора ТОВ Rozetka.UA, яке здійснює діяльність у сфері інтернет-торгівлі.

Згідно оперативної інформації ДПС, бізнесмени завозили товари з-за кордону за заниженими цінами. Це дозволяло отримувати надприбутки, які переводилися в “тінь” через рахунки фіктивних фірм. В результаті цих угод до державного бюджету недонараховано більше 7 мільйонів гривень.


Джерело

Leave a Reply