11111

Про проект

Головною метою створення даного проекту є переклад Українською мовою актуальних новин, що стосуються України та її місця в світі. В Україні функціонує велика кількість ресурсів новин, проте вони у своєї більшості є російськомовними. Тому для України є необхідним створення ресурсу новин, який надає можливість українцям отримувати новини рідною мовою.

Для кожної людини в сучасному часі неохідним є володіння інформацією про людей та події, які відбуваються навколо. Тому нашою місією ми вбачаємо надання сучасним українцям отримувати новини своєчасно, та рідною для них мовою. Для людей, які надають перевагу російській мові залишені посилання на орігінали статей, тією мовою, якою вони були надруковані.

У подальшій перспективі ми плануємо також надавати переклади новин мовами національних меншин, що проживають на теріторії України.

Зазначемо також, що ми намагаємось максимально зберегти авторські права видавців оригінальних статей, надаючи активні посилання на оригінал матеріалу. Якщо ви вважаєте, що Ваше авторське право було порушено, будь ласка звертайтеся до адміністрації ресурсу з Вашими вимогами, щодо подальшої долі матеріалу який, як Ви вважаєте порушує Ваше авторське право.

Leave a Reply